Adres: Józefów 22 (k/Radomska)
97 - 561 Ładzice
Telefon/fax: 0....44 682 0926
Telefon komórkowy: 0604 053569
E-mail: pawel@dawel.eu


               Firma Prywatna DAWEL powstała w roku 1983. Od początku istnienia miała charakter rodzinny. Pierwotnie zajmowała się naprawą sprzętu elektronicznego powszechnego użytku. Na początku lat dziewięćdziesiątych działalność firmy została poszerzona. Nowym polem działania została elektronika przemysłowa. W późniejszym okresie głównym nurtem działalności firmy była sprzedaż komputerów (INWAR®, OPTIMUS®), komputerów składanych we własnym zakresie, akcesoriów komputerowych, oprogramowania (głównie systemów operacyjnych), oprogramowania biurowego i oprogramowania wspomagającego prowadzenie małych firm.

               Obecnie firma znajduje się w końcowym okresie reorganizacji. Ze względu na zmieniającą się na niekorzyść lokalną koniunkturę w branży informatycznej (sprzedaż sprzętu) firma zmienia priorytet dotychczasowych pól działalności na niższy. Od roku 1999 oferta firmy poszerzyła się o wykonawstwo instalacji elektrycznych, alarmowych, telewizyjnych, montaż systemów telewizji przemysłowej, instalację bramofonów i wideofonów; także montaż systemów zdalnego sterowania bram wjazdowych. Firma zajmuje się także grafiką komputerową, edycją tekstu i projektowaniem stron WWW.

               Nowe horyzonty działania przyczyniają się do wzmożonej aktywności w zdobywaniu doświadczenia zawodowego. Wszystkie wysiłki podejmowane są dla uzyskania właściwego poziomu jakości usług. Także zadowolenie i satysfakcja klienta są dla firmy dużym wyzwaniem i motywacją.

Paweł G. Kawka

Do góry

Powrót do strony głównej

Strona stworzona przez Pawła Kawkę.
literat@dawel.eu